Haber

Beşiktaş-Ankaragücü maçında deplasman taraftarı olmayacak

Beşiktaş’ın resmi sosyal medya hesabından yapılan duyuruya göre, 5 Mart Pazar günü saat 19.00’da Vodafone Park’ta oynanacak Beşiktaş-Ankaragücü karşılaşmasına Ankaragücü taraftarları alınmayacak.

Siyah beyazlı kulüpten, İstanbul İl Güvenlik Kurulu’nun aldığı kararla ilgili olarak yaptığı “MKE Ankaragücü maçı İl Güvenlik Kurulu kararı” başlıklı açıklamada, “Ankaragücü maçında Konuk tribünü rakip takım lehine satışa kapatılmıştır. Taraftarlar ve konuk tribün koltukları Beşiktaş taraftarları için satışa sunulacak” dedi. .

FENERBAHÇE SEYİRCİ OYNAYACAK

Fenerbahçe’nin Cumartesi günü Kadıköy’de Konyaspor ile oynadığı maçta Maraş merkezlerinde meydana gelen depremler nedeniyle “Hükümet istifa” sloganları atıldı. Bir gün sonra Beşiktaş tribünlerinde de aynı sloganlar atıldı. Tribünlere tepki gösteren MHP lideri Devlet Bahçeli, Beşiktaş’taki üyeliğinden istifa ettiğini açıklayarak, slogan atan taraftarların tespit edilmesini ve maçların seyircisiz oynanmasını istedi. Bahçeli’nin açıklamalarının ardından Kayserispor, “Devletimizin yanındayız” başlıklı bir açıklama yayınladı.

Daha sonra Kayseri İl Emniyet Kurulu’nun aldığı kararla, 4 Mart’ta Kayseri’de oynanacak Kayserispor-Fenerbahçe maçına Fenerbahçe taraftarının alınmayacağı açıklandı. (SPOR HİZMETİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu